Zápasy 2021

Odehrané zápasy

tréninkové utkání, Pá 28.05.2021
skupina 1 skupina 1 - ročníky 10/11 ročníky 10/11
-:-
tréninkové utkání, Pá 28.05.2021
skupina 2 skupina 2 - ročníky 10/11 ročníky 10/11
-:-
základní část, So 29.05.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Rytíři 10/11 Rytíři 10/11
5:1
základní část, So 29.05.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Rytíři 10/11 Rytíři 10/11
7:2
základní část, So 29.05.2021
Oceláři 10/11 Oceláři 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
7:2
základní část, So 29.05.2021
Oceláři 10/11 Oceláři 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
3:4
základní část, So 29.05.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Rytíři 10/11 Rytíři 10/11
6:2
základní část, So 29.05.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Rytíři 10/11 Rytíři 10/11
6:4
základní část, So 29.05.2021
Oceláři 10/11 Oceláři 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
4:2
základní část, So 29.05.2021
Oceláři 10/11 Oceláři 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
5:4
základní část, So 05.06.2021
Medvědi 10/11 Medvědi 10/11 - Vlci 10/11 Vlci 10/11
4:6
základní část, So 05.06.2021
Medvědi 10/11 Medvědi 10/11 - Vlci 10/11 Vlci 10/11
3:6
základní část, So 05.06.2021
Rytíři 10/11 Rytíři 10/11 - Oceláři 10/11 Oceláři 10/11
1:1
základní část, So 05.06.2021
Rytíři 10/11 Rytíři 10/11 - Oceláři 10/11 Oceláři 10/11
1:1
základní část, So 05.06.2021
Medvědi 10/11 Medvědi 10/11 - Vlci 10/11 Vlci 10/11
2:3
základní část, So 05.06.2021
Medvědi 10/11 Medvědi 10/11 - Vlci 10/11 Vlci 10/11
3:9
základní část, So 05.06.2021
Rytíři 10/11 Rytíři 10/11 - Oceláři 10/11 Oceláři 10/11
1:5
základní část, So 05.06.2021
Rytíři 10/11 Rytíři 10/11 - Oceláři 10/11 Oceláři 10/11
2:2
základní část, So 19.06.2021
Rytíři 10/11 Rytíři 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
2:5
základní část, So 19.06.2021
Rytíři 10/11 Rytíři 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
2:6
základní část, So 19.06.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Oceláři 10/11 Oceláři 10/11
3:1
základní část, So 19.06.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Oceláři 10/11 Oceláři 10/11
3:2
základní část, So 19.06.2021
Rytíři 10/11 Rytíři 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
5:3
základní část, So 19.06.2021
Rytíři 10/11 Rytíři 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
2:5
základní část, So 19.06.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Oceláři 10/11 Oceláři 10/11
3:4
základní část, So 19.06.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Oceláři 10/11 Oceláři 10/11
2:4
semifinále 1, So 26.06.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Rytíři 10/11 Rytíři 10/11
5:6
semifinále 2, So 26.06.2021
Oceláři 10/11 Oceláři 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
8:7
zápas o 3. místo, Ne 27.06.2021
Vlci 10/11 Vlci 10/11 - Medvědi 10/11 Medvědi 10/11
10:15
finále, Ne 27.06.2021
Rytíři 10/11 Rytíři 10/11 - Oceláři 10/11 Oceláři 10/11
12:6

Dejte šanci mládí!

Registrujte své malé hokejisty do Jarní ligy mládeže ještě dnes!

Registrace do ligy