Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas společnosti HC OCELÁŘI TŘINEC mládež, z.s., se sídlem Frýdecká 850, Staré Město, Třinec, IČ: 06030491, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl L, vložka 15916 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:

2. Jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail a fotografii je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné je zpracovat za účelem registrace do projektu Jarní ligy mládeže v roce 2022 a komunikace zástupců HC OCELÁŘI TŘINEC mládež s hráči a zákonnými zástupci. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti HC OCELÁŘI TŘINEC mládež, z.s..

4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

Dejte šanci mládí!

Registrujte mladé hokejisty do Jarní ligy mládeže ještě dnes!

Registrace do ligy